Jump to content
RealModScene
Sign in to follow this  
Swizzy

Hungarian Translations

Recommended Posts

Since Many of you seem to want a Hungarian translation, why not just continue the discussions in public?

I've already put together 4 hungarians to do the translation... if anyone else wants to join in, feel free to do so here...

Share this post


Link to post
Share on other sites

A helyzet úgy áll, csináltam egy teljes fordítást a 0.3b verzióhoz. Most EkE-vel egyeztetünk, mit lehet még rajta csiszolni, hogy tökéletes legyen. Utána lehet építő jellegű kritikákkal bombázni. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites


Aurora 0.4b - Released!
Ez ugye nem új dolog?!
VISZONT!
Magyar nyelvi File használható állapotban!

  • Teszt?
  • Valaki?
  • Észrevételek?
  • Javítandók?!

Legyetek jók és segítsetek/segítsük egymást ennyivel! Legyen egy használható és jó MAGYAR Auroránk!
Telepítés:Aurora/Media/Locales/
Ide másold be a csatolt HU-HU.xzp-t majd Aurorán belül Language-nál Dobd át Magyarra Restart és fogad is a 100 % -os fordítás, nézzétek nyúzzátok! Észrevételt pedig nyugodtan jöhet IDE!
(Szűrőknél a kritériumok nem a nyelvi file-ban vannak ezért marad(ha)t angol! Kérésre azt is feldobom!)

 

Letöltés:
https://www.dropbox.com/s/64u2791bt6qxgg9/HU-HU.xzp?dl=0

Köszönettel:
TheBear

Edited by arthurbear

Share this post


Link to post
Share on other sites

Send me your xml and i'll upload it to the official post once verified to be working correctly

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

Aurora 0.4b - Released!

Ez ugye nem új dolog?!

VISZONT!

Magyar nyelvi File használható állapotban!

  • Teszt?
  • Valaki?
  • Észrevételek?
  • Javítandók?!

Legyetek jók és segítsetek/segítsük egymást ennyivel! Legyen egy használható és jó MAGYAR Auroránk!

Telepítés:Aurora/Media/Locales/

Ide másold be a csatolt HU-HU.xzp-t majd Aurorán belül Language-nál Dobd át Magyarra Restart és fogad is a 100 % -os fordítás, nézzétek nyúzzátok! Észrevételt pedig nyugodtan jöhet IDE!

(Szűrőknél a kritériumok nem a nyelvi file-ban vannak ezért marad(ha)t angol! Kérésre azt is feldobom!)

Köszönettel:

TheBear

 

Örülök, hogy sikerült felhasználnod a fordításom, annak minden hibás szövegével együtt.

Jövő héten jön a mi javított fordításunk.

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Alapvetően egy csapatmunka lenne mind mas nemzet megoldotta ezt normális körülmények között nektek csinálni kell a p*csatokat. 1 honapja se híre se hamva a muveteknek de külön köszönöm azt a 5 sort amit felhasznaltam . Ennyik vagyunk mas segiteni akar de tamadas egybol. Szep volt sracok;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Srácok nyugi van!

Evin, EkE, eddig remek munkát végeztetek, köszönjük. A 0.4-be most én is belenyúltam picit, van pár dolog ahol (szerintem) túllőttetek a fordítással - pl. az olyanokat, hogy Broadcast Port, felesleges lefordítani.

Nem kell veszekedni, a cél ugyanaz, egy egységes, magyaros, minőségi fordítás elkészítése. Innentől kezdve felesleges veszekedni, inkább menjen fel gitre az xml aztán ott úgyis tisztán látszik ki mit csinált!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Lefordítottam a 0.6b-t Evin, EkE alapján azt bővítve.

Aurora 0.6b teljes Magyar, Hungarian

https://app.box.com/s/t63ojaeqma8qdcxr51oa6beeo2vz9uzf

Aurora 0.6b Magyar HU_HU.xml és HU_HU.xpz

https://app.box.com/s/btffalc7s1srcxjx7qmz8pyk7y322nxm

Aurora 0.6b Magyar HU_HU.xml és HU_HU.xpz

https://app.box.com/s/v2ht7fbbssoels4zo2uzqjw2nzh7wdxo

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Szuper lett a fordítás, csak annyi kiegészítés/javítás kellene bele, hogy a kereséseknél (elérési utak, TU-k) az autómatikus helyett automatikus kellene, tehát rövid o-val.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Az elkészülte ma-holnap. A publikálás még a teszteléstől függ.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Szándékosan tegez a szövegek fele, míg a másik magáz?

Miért van minden szó nagybetűvel kezdve?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...